Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Koncertprogramma "Imanta Kalniņa Klusās dziesmas" Raiskumā

Koncertprogramma "Imanta Kalniņa Klusās dziesmas" Raiskumā
Raiskuma pagasta Tautas nams ielūdz uz koncertprogrammu "Imanta Kalniņa Klusās dziesmas" 26.martā plkst.16.00.
 
Vokāls Līga Priede, ģitāra Andrejs Grimms.
 
Biļešu cena 3,50 EUR
Biļešu rezervācija pa tālr.29171764 (Solveiga).


 
Dziedātāja Līga Priede un ģitārists Andrejs Grimms ir mūziķi, kas abi izauguši ar "Prinča un ubaga zēna", "Elpojiet dziļi", "Dzeguzes balss", "Sprīdīša", "Ezera sonātes" un "Lilioma" laika dziesmām, caur un ap tām tapinot savu daiļradi.
 
Līgas balss, pārsteidzot ar skarbu tiešumu un cilvēcību, dzirdama vairākos Imanta dziesmu ierakstos, Andreja ģitāra, savukārt, papildinājusi "Autobuss debesīs" pirmos albumus. Vairākas tikšanās uz Imantdienu skatuves atklājušas, ka abu mākslinieku muzikālā doma kopā spēj piešķirt sen zināmām skaņām jaunu vērtību.
 
Dziesmu pa dziesmai, dziedot un spēlējot, sakrājušās Līgai un Andrejam mīļākās, nozīmīgākās dziesmas , kuras savstarpēji veido stāstu. Un to abi mūziķi no sirds jums vēlas pastāstīt.
 
Vakara programmā dzirdēsiet Zelta Haizivs songu, Svētku dienu, Tauriņa samtaino smaržu, Piena ceļu, Bimini, Betas dziesmiņu, Dūdieviņu, Smilšu rausi, Alvas zaldātiņus, dziesmas, kurām var dziedāt līdzi, un arī tādas, kas atklās ko jaunu par komponista daiļrades vēsturi, mūziku, kas spēj rasties tikai mūsu Latvijas vidē un kuras katra šūna tomēr piesātināta ar globālu pasaules elpu.
 
Datums: 2023. gada 14. marts