Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Pārgaujas apvienības pārvaldes vadītāja amatā iecelts Didzis Zemmers

Pārgaujas apvienības pārvaldes vadītāja amatā iecelts Didzis Zemmers

Šodien, 14.jūlijā, domes sēdē par Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvaldes vadītāju iecelts Didzis Zemmers. Darba pienākumus D.Zemmers sāks pildīts no 15.augusta.

Konkurss uz Pārgaujas apvienības pārvaldes vadītāja amatu tika izsludināts šā gada 5.maijā. Pēc konkursa otrās kārtas intervijām komisija pieņēma lēmumu ar ierosinājumu Cēsu novada domei virzīt pretendenta Didža Zemmera kandidatūru apstiprināšanai Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvaldes vadītāja amatā.

D.Zemmers uzsver: "Pārvalžu apvienībām ir liela nozīme apvienoto novadu attīstībā. Apvienību pārvalžu viens no uzdevumiem ir rūpēties, lai vietējais iedzīvotājs nezaudē identitātes saikni ar dzimto apvienību, taču ir piederīgs jaunam novadam. Iedzīvotājam ir jāredz objektīvie ieguvumi, ko devusi un dod novadu apvienošana."

D.Zemmeram ir ilggadēja pieredze pašvaldības darbā. No 2009.gada līdz 2021.gadam bijis Limbažu novada domes priekšsēdētājs. Iepriekš pildījis Limbažu pagasta padomes priekšsēdētāja, vēlāk Limbažu rajona priekšsēdētāja pienākumus, neilgu laiku bijis Saeimas deputāts.

D.Zemmers Pārgaujas apvienības pārvaldes vadītāja pienākumus apvienos ar darbu Limbažu novada domē kā deputāts, kā arī ar akciju sabiedrības “CATA” padomes locekļa amatu.

 

Datums: 2022. gada 14. jūlijs