Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

LĪGO RAISKUMĀ (aktuālākā informācija)

LĪGO RAISKUMĀ (aktuālākā informācija)


Līgo vakarā ikviens aicināts uz vērienīgu svētku svinēšanu Raiskuma parkā kopā ar Latvijas teātru dziedošajiem aktieriem, "Jauno Jāņu Orķestri", "Credo" u.c.

Ieeja pasākuma norises vietā – no plkst.17.30, kad ikvienam būs iespēja darboties vainagu pīšanas darbnīcā, baudīt gardus ēdienus, Jāņu sieru, atspirdzinošus dzērienus un skaisto skatu uz Raiskuma ezeru.

No plkst.18.30 būs iespējams uz lielā ekrāna noskatīties filmu «Limuzīns Jāņa nakts krāsā».

Plkst.20.00 sāksies koncerts – veltījums «Limuzīnam Jāņu nakts krāsā», kurā izskanēs gan neaizmirstamās dziesmas no filmas, gan skaņdarbi no Raimonda Paula plašā repertuāra. Koncertā piedalīsies Latvijas teātru dziedošie aktieri Elīna Vāne, Ieva Puķe, Imants Strads, Lelde Dreimane, Edgars Pujāts, u.c. Par muzikālo pavadījumu rūpēsies grupa «Vintāža».

Pēc koncerta tiks iedegs lielais Līgo nakts uguns kurs un sāksies nakts zaļumballe, kuru atklās grupa «Credo», bet pēc pusnakts turpinās muzicēt un Jāņu rītu kopā sagaidīt aicinās «Jauno Jāņu orķestris», savukārt starplaikos līgotājus izklaidēs DJ Roberts Gobziņš.


Biļetes pasākuma norises vietā maksās 20 EUR. Biļetes uz pēckoncerta balli sākot no 22:00 - 10 EUR.

Būs iespēja baudīt dažādus ēdienus, gardu alu, sieru un atspirdzinošus dzērienus (ienest līdzpaņemtus dzērienus un ēdienus nevarēs).

Pasākuma teritorijā paredzēta tikai vienreizēja ieeja (staigāšana iekšā un ārā no pasākuma teritorijas nebūs atļauta)!

ŠEIT: INFORMĀCIJA PAR SATIKSMI UN STĀVVIETĀM.

 

Pasākumu atbalsta Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvalde.

Datums: 2022. gada 22. jūnijs