Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Aicinām skolēnus pieteikties darbam vasaras brīvlaikā

Aicinām skolēnus pieteikties darbam vasaras brīvlaikā

Aicinām skolēnus vecumā no 15 līdz 20 gadiem (ieskaitot), kuri iegūst izglītību vispārējās, speciālās vai profesionālās izglītības iestādēs, pieteikties darbam vasaras brīvlaikā. Pasākums tiek īstenots skolēnu vasaras brīvlaika mēnešos no 1. jūnija līdz 31. augustam. Skolēns pasākumā piedalās uz laiku līdz vienam vai diviem mēnešiem.

Cēsu novadā iespējams pieteikties 121 izsludinātai vakancei. Vakanču saraksts atrodams ŠEIT.

Lai pieteikšanās noritētu veiksmīgi, aicinām skolēnus sazināties ar izvēlēto darba devēju pa vakanču sarakstā norādīto kontaktinformāciju un vienoties par darba iespējām konkrētā darba periodā.

Tāpat noteikti jāveic elektroniskā reģistrēšanās skolēnu nodarbinātības pasākumam vasarā. To iespējams veikt no 10. maija līdz 17. augustam, aizpildot Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) sagatavoto pieteikuma anketu ŠEIT.

Pirms darba attiecību uzsākšanas, skolēns saņems uzaicinājumu ierasties NVA filiālē. Ierodoties NVA filiālē, nepieciešams uzrādīt:

  • personas apliecinošs dokuments (pase vai identifikācijas karte);
  • ja skolēns ir jaunāks par 18 gadiem - ārsta izziņa par medicīnisko apskati (ārsta izziņa iesniedzama darba devējam, uzsākot darba attiecības).

Jāatceras, ka skolēna reģistrācija vēl negarantē iesaisti pasākumā, jo valsts līdzfinansēto darba vietu skaits ir ierobežots, un iepriekšējo gadu pieredze liecina, ka reģistrēto skolēnu daudzums pārsniedz piedāvāto darba vietu skaitu.

Papildus informācija par nodarbinātības pasākumiem vasaras brīvlaikā personām, kuras iegūst izglītību vispārējās, speciālās vai profesionālās izglītības iestādēs, atrodama NVA mājaslapā.

Datums: 2023. gada 16. maijs